Barış Fitness Merkezi Zonguldak Hakkında

2006 yilinda, halen merkezimizin yöneticiligini ve egitmenligini sürdüren Baris Seref tarafindan kuruldu. Kurulumundan itibaren oldukça talep gören BARIS FITNESS CENTER, "pozitif yasam" sloganiyla çiktigi yolda, yeni dostlar ve yeni ufuklar edinerek hizla ilerlemekte.

Merkezimiz de iki egitmen tarafindan egitim verilmekte olup, çesitli çalisma imkanlari sunulmaktadir. Ayrica, vitamin barimizla, s...aunamizla ve sicak atmosferimizle, sizlere hayatin yoruculugu ve is haytinin stesinin arasinda bir nefes alma ve yenilenme ortami teklif ediyoruz.

Basari olarak, kitlesel mutulugu hedef alan BARIS FITNESS CENTER olarak bizler, hayatin neresinde olursaniz olun, mutlaka bir tenefüse ihtiyaciniz oldugunu ve vücudun fiziksel ve ruhsal recreationunun olusmasi için her zaman yaninizda olacagimizi bildirmekten kivanç duyuyoruz.

Bölgesel zayıflama,body building,hardcore body,cardio,fitness,sıkılaşma,aletli jimnastik,plates,box,kick box,wing tsun,esrima,self defance,kung-fu kids,cross training,sparing class,ata savunma sanatı..

Bahçelievler Mh. Gül Sk. Bahadır apt. Kat:1 ZONGULDAK

0372 257 5080

Bu Salon'un Konumu Zonguldak Fitness Salonları

Konuma Göre Fitness Salonları