Elemental Wellness Club


İsim:Elemental Wellness Club
Şehir: İstanbul Anadolu
Semt/İlçe: Üsküdar Üsküdar Altunizade Üsküdar Bulgurlu Üsküdar Çengelköy Üsküdar Harem Üsküdar Ünalan Üsküdar Libadiye
Faks:0216 690 3433
Telno1:0216 690 3430
Telno2:0216 542 4393
Web:http://www.elementalwellnessclub.com
Adres:Acıbadem Mah. Çeçen Sok.Allmondhill Sitesi Üsküdar/ İstanbul 34660
Paylaş: Bu Salonu Facebook'da Paylaş / Tavsiye Et

Bu Salonu Twitter'da Paylaş
4 elementin gücü ’nü her köşesinde taşıyan yaşam komplekslerimizde; fitness bölümümüzde spor yaparken içinizdeki ateşi harlayabilir, havuzun rahatlatıcı etkisiyle fiziksel ve zihinsel olarak su gibi berraklaşabilir, Elemental Garden’da toprak kokusunu içinize çekerek doğa anayla kucaklaşmanın tadını çıkarabilir ve elbette büyülü atmosferimiz içinde her adımınızda Elemental dünyasının pozitif enerjiyle dolu havasını soluyarak mutluluğunuzu iki katına çıkarabilirsiniz!

Elemental Wellness Acıbadem, Almondhill’ de 6 bin metrekarelik alan üzerine kurulmuş sağlıklı yaşam ve spor kompleksidir. Tesis içerisinde; olimpik standartlarda 2 adet squash kortu, kapalı basketbol ve voleybol sahası, Elemental Spa & Pilates, yarı olimpik havuz, Gusto Restaurant, Kids Club, jakuzi, sauna, buhar odası, açık ve kapalı otopark bulunmaktadır. Yoga ’dan aerobiğe, dans derslerinden squasha, her yaşa ve kişiye uygun spor çeşitleri ve aktivitelerin olduğu doğal yaşam alanımızda özel dinlenme bölümlerinde dilediğiniz zaman istirahat de edebilirsiniz. Elemental Wellnes hafta içi; 06:00 – 24:00 saatleri arasında; hafta sonu ise 08:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Elemental Fitness & Spa Kadıköy Moda’da Double Tree by Hilton bünyesinde bulunmaktadır. Masaj, cilt vücut bakımı, vücut ve yüz için LPG uygulamalarının yapıldığı spa bölümünde dilerseniz hamam ritüellerine de katılabilir ya da sauna,buhar odalarında terinizi atıp kar çeşmesiyle vücudunuzu canlandırıp, taş yataklarımızda keyifle dinlenebilirsiniz. “Nerede hareket orada bereket” diyenler ise; pilates, gym, cardio ve personal training için tasarlanmış fitness kısmında seçtikleri spor türünde çalışarak toksinlerinden tamamıyla arınabilir!

Yoğun hayat temposu içinde kaybolduğunuzu düşünüyorsanız, yorgun bedenlere enerji yüklemesi yapmak için kurulmuş tesislerimizde, uzman hocaların da desteği ile içinizdeki gücü ve yaşam coşkusunu yeniden keşfedebilirsiniz. Elemental dünyasında geçirdiğiniz zamanda sadece komplekslerimizin sınırları içinde mutlu olmakla kalmayacaksınız; sizi daha sağlıklı kılan ve mutluluk veren her aktivite sayesinde günlük hayatınızda da daha pozitif ve aktif bir kişiye dönüştüğünüzü göreceksiniz.

Elemental Fitness & Spa da hafta içi 07:00-23:00; hafta sonu ise 07:00-23:00 saatleri arasında misafirlerini ağırlamaktadır
Gym
Grup dersleri
Pilates
Vinyasa Yoga
Power Yoga
Aqua Gym
Zumba
Tae Bo
Abs and Hips
Bosu Power
Training Station
Step
Stretching
Crunch
Metabolic Training
HIIT
Spinning
Kids Training
Advanced
Reformer Pilates
Personel Training
Havuz
Basketbol
Voleybol
Squash
Masa Tenisi
Kardio
Elemental Spa
Masaj
Cilt Bakımı
Vücut Bakımı
G5
Gusto Restaurant
Menü
Doğum Günü ve Parti Düzenlenmesi
Forma / Mağaza
Vitamin Bar
Diyetisyen
Elemental Garden
Açık-Kapalı Otopark
Kişiye Özel Ölçüm
Soyunma Odaları