Gympol Health & Fitness Center Hakkında

Ergün Polat inşaat, 900 metrekare alan üzerine kurulu olan birçok hizmeti ve aktiviteyi bir arada bulunabilecek Gympol Health ve Fitness merkezini faaliyete geçirdi.

GYMPOL butik fitness salonu müşteri odaklı hizmet verecek. Ergün Polat inşaat özellikle sağlığın ön planda olduğu spor merkezlerinin kurumsallaşmasına inandığı için GYMPOL adı altındaÜmraniye de ilk şubesini açtı.

GYMPOL Clup, 'önce müşteri memnuniyeti' ilkesi ile hizmet sürecinin her aşamasında müşteri odaklı yaklaşımı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyecek.

Gympol Health ve Fitness merkezinde kapalı havuz, sauna, buhar odası ile stüdyo derslerinden aerobik, pilates, Latin step, tae - bo ve Latin dansları gibi stüdyo derslerinin yanı sıra fitness, vücut geliştirme ve body shapping gibi birçok hizmeti ve aktiviteyi bir arada bulunan hijyenik bir ortam.

Diyetisyenler, uzman spor eğitmenleri ve yüzme hocalarının da görev aldığı spor merkezinde son teknoloji aletler mevcut. Merkezimizde 10adet koşu bandı, dikey ve yatay eliptik bisikletler, spinning bike ile tamamı 25 adet vücudun tüm temel kaslarını çalıştırabilecek, zayıflamayı ve formda kalmayı hedefleyen spor aletleri mevcut. Ayrıca vitamin barda hazırlanan sağlıklı kokteyller bulunuyor.

Grup Egzersizleri

Armağanevler Mah. Ortanca Sok. A7 Blok Ümraniye / İstanbul

Bu Salon'un Konumu İstanbul Anadolu Yakası Fitness Salonları

Konuma Göre Fitness Salonları