Reflex Fitness Yalova Hakkında

Reflex Fitness Center

Reflex Fitness, 1996 yılından beri faaliyet gösteren bir fitness, zayıflama, Pilates ve Body Building kulübüdür. 2 katlı merkezimin fitness bölümünde, spor akademisi mezunu, deneyimli eğitmenler tarafından hazırlanan programlar uygulanıyor. Zayıflama bölümünde diyetisyen desteği, zayıflama üniteleri, fitness ve Powerplate’in bir arada sunulduğu paket programlar ile daha kısa sürede, kas kaybı olmaksızın sadece yağ kaybı ile sağlıklı bir şekilde incelmek ve tekrar kilo almamak hedefleniyor.
Reflex Fitness’in en önemli amacı üyelerinin sağlıksız zayıflama trendleri yerine bilimsel veri ve gerçeklere dayanan uygulamalarla yaşam kalitelerini yükseltmek ve sporu hayatlarının bir parçası haline getiriyor.


Üyelerinin egzersiz programları; kişiye ait fizyolojik parametrelerin tespit edilmesinden sonra uzman eğitmenler tarafından kişinin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmakta ve takip ediliyor.


Üyelerimizin egzersiz programları kişinin sağlık bilgileri alındıktan sonra yağ, kas, su ölçüm sonuçlarına göre bir cardio programı ve ağırlık programı belirlenir. Kişilerin programlarına göre belirli periyotlarda ölçümler tekrarlanır sonuçlar değerlendirilir ve programınız yenilenir.

Kulübümüz 1100 m2 olup 3 kattan ve 30 araçlık otoparktan oluşmaktadır.

1. Katta Cardio, Fitness ve Cafe
2. Katta Free Weight Alanı
3. Katta Stüdyodan oluşup grup dersleri;
Pilates,
Jimnastik,
Batuka,
Zumba,
Aero Dance
vb. dersler verilmektedir.


Gelen üyelerimize ilk gelişinde vücut analizi (yağ,kas,sıvı ölçümü) ve postür analizi yapılıp kişiye özel beslenme ve egzersiz planı uygulamaktayız.


Kulübümüzde 3 bayan 3 erkek eğitmenler bulunmaktadır. Kulübün sahibi ve aynı zamanda eğitmenide olan Koray GİRGİN Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Fedarasyonu Milli Takım Antrenörü aynı zamanda Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Fedarasyonu Milli Takımlardan Sorumlu Teknik Komite Üyesi ve 3.Kademe kıdemli antrenördür. Koray Girgin'in önceki yıllardan 4 türkiye şampiyonluğu ve dünya 6. lığı mevcut olup eski milli sporcudur.

Koray Girgin / Reflex Fitness Head Coach

Girgin uzun bir zaman önce müsabık sporcu olarak bu camiaya ilk adımını attı, birçok Türkiye ve birkaç yurt dışı derecesine sahip olmakla beraber ülkesini uzun yıllar milli sporcu olarak temsil etti, bu arada IFBB (Dünya Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu) ‘dan MASTER TRAINER ve TVGFF ‘dan ise 1-2-3-4 kademe antrenörlüğü alıp birçok beslenme ve fitness alanında eğitim ve seminerler verdi, son yılardada Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonunda Teknik komite üyeliği, Milli Takım Antrenörlüğü ve en son yapılan seçimdede Niyazi Kurt başkanlığında Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu Milli Takımlardan Sorumlu As Başkan olarak görevine devam etmektedir.

Fitness Club

Pazartesi 07:00 – 23:00
Salı 07:00 – 23:00
Çarşamba 07:00 – 23:00
Perşembe 07:00 – 23:00
Cuma 07:00 – 23:00
Cumartesi 07:00 – 21:00
Pazar 13:00 – 17:00

Reflex Fitness Cumhuriyet Caddesi No: 73 / B Merkez Yalova

0226 812 58 08

http://www.reflexfitness.com.tr

Bu Salon'un Konumu Yalova Fitness Salonları

Konuma Göre Fitness Salonları