Relax Spor Merkezi Uşak Hakkında

* 12 kişilik uzman eğitici kadrosuyla,
* Düzenli aralıklarla ölçülen yağ,kas ve sıvı ölçümleriyle program takip sistemiyle,
* Çift stüdyo ile pilates,tae-bo,spinning ve gym-stick dersleriyle,
* Rahatça çalışabileceğiniz birbirinden bağımsız geniş cardio ve fitness parkurlarıyla,
* Profesyonel antrenörler eşliğinde 4-12 yaş cimnastik kurslarıyla
* 150 dolap kapasiteli ferah soyunma odalarıyla en kaliteli hizmet

Fitness uzmanı Barış Sarı’nın kurduğu ve işlettiği Relax Spor Merkezi büyükşehirlerde benzeri olan kapalı spor tesislerinin Uşak’taki en kaliteli örneği durumunda.

Merkez cardio, fitness ve body building çalışmaları için oluşturulmuş oldukça ferah ve kapsamlı spor aletlerinin yanında üyelerine sunduğu çeşitli alternatif ve kurslarla Uşak’ta yüzlerce kişiye hizmet sunuyor.

Relax’ta haftanın farklı günleri ve saatlerinde pilates, spinning ve taebo gibi branşlarda lisanslı spor hocaları tarafından stüdyo dersleri veriliyor ve üyelerin isteklerine göre vücutlarını şekillendirmeleri için onlara akademik destek sunuluyor.

Hafta içi beş gün saat 09.00-22.30 saatleri arasında açık olan Relax Spor Merkezi, Cumartesi günleri saat 10.00-20.00, Pazarları ise 12.00-17.00 saatleri arasında açık oluyor.

Oldukça seçkin üyelerin iştirak ettiği Relax Spor Merkezi’nde nezih bir ortamda spor yapmanın yanında yeni dostluklar kurmak da olası. Uşak gibi yeni gelişmekte olan küçük bir şehir için son derece büyük bir şans olduğuna inandığım Relax Spor Merkezi’ne (0276) 222 00 10 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Zumba, spinning, pilates, tae-bo ve şimdi de yoga grup derslerimiz başlamıştır... Keyifli zaman geçirerek spor yapmak isteyen herkesi yeni yerimize bekleriz...

Cumhuriyet mahallesi İbrahim tahtakılıç caddesi no:24 ( colakoglu sitesi altı alanyalılar sitesi karşısı) 64000 Uşak
(0276) 222 00 10

Bu Salon'un Konumu Uşak Fitness Salonları

Konuma Göre Fitness Salonları